Výroba textilu s potiskem na zakázku

Máte velmi specifické požadavky na to, jak by měli vypadat vaše reklamní textílie? Pokud se nespokojíte s již předem vyrobenými kusy, které by se následně pouze potiskly, tak neváhejte využít naši nejzajímavější službu, kterou je výroba různého textilu na zakázku s možností celoplošného potisku. Vyrobit si tak můžete vlastní trička, mikiny, šátky, tašky, bundy,

 

Atypické tvary a požadavky

Materiál

Materiálové složení si můžete vybrat přesně dle svých představ. 100% bavlna a jejich směsi, syntetická vlákna, semiš nebo materiály se spandexem.

Střih

Rozměry mohou být zcela libovolné. Je tedy jen na Vás jaké budou. Vytvořit si tak můžete zcela originální zboží a stát se tak tvůrcem nových trendů

Barvy textilu

Na výběr máte z více jak 2000 barev.

Gramáž

Gramáž materiálu také přizpůsobit potřebám produktu. Textil s menší gramáží je vhodný pro letní období, materiál lépe dýchá a člověk se tak nepotí, naopak textil s vyšší gramáží v zimních období příjemně zahřeje.

 

Technologie potisku

Nejčastěji tiskneme sítotiskem, přímými barvami nebo transferem. Dbáme na přesnost detailů a dodržení barevnosti. Standardně tiskneme plastizolem, nebo vodovými barvami. V případě výběru BIO tašek nabízíme potisk ekologickými barvami. Barvy mícháme dle vzorníku PANTONE C.

Efekty: puff, imitace kůže, glitr, 3D, metalické, reflexní a fluorescentní barvy.

Zde najdete naše reference.