Sítotisk nás baví

Nabízíme plno-barevný, ale i jedno-barevný potisk textilu metodou sítotisku.Využíváme veškeré dostupné možnosti, které sítotisk v současné době nabízí. Tiskneme malé i velké série a dokážeme potisknout prakticky cokoliv.  Pro tisk používáme barvy, které mají velmi vysokou trvanlivost a barevnou stálost. Obdobnou formou je možnosti využití leptací barvy tzv discharge, které pronikají přímo do struktury vlákna látky. Tisk je na omak neznatelný a vzhledově působí matným dojmem.

co_delame

technologie---potisku

potisk tricek

Plastisolové barvy

Jsou nejčastěji používané barvy pro potisk textilu. Zajímavé svým povrchem, barevný film je velmi elastický a příjemný na omak. Vzhledem k vysoké teplotě potřebné vytvrzení barvy, není možné potisknout syntetické materiály.

skoda_reference

potisk textilu

Vodové barvy

Vhodné pro potisk textilu (bavlny), papíru, PVC, lepenky. Příjemné na dotek, ne tak výrazné jako plastisolové. Vhodné pro potisk světlejšího textilu. Lze prát i na vyšší teploty a žehlit, ekologicky nezávadné barvy vhodné pro potisk dětského oblečení atd…

potisk-trensfer

potisk transferem

Transferový tisk

Využívá se pro potisk polyesteru, bavlny nebo na materiály u místa težko potisknutelná přímým tiskem. Po natištění sítotiskovou technologii na transferové folie, se motiv zalisuje na daný materiál

discharge

Discharge sítotisk

Discharge

Využití barvy, která v sobě ukrývá speciální bělidlo. Po natištění, barva odstraní z vláken barvu a povrch tak získá svojí přírodní barvu, Při přidání pigmentu se vlákno zároveň i obarví. Výsledkem je pak potisk bez nánosu barvy, který je vzdušný.

Efekty

Puff efekt 
3D tisk
Imitační efekty
Metalické efekty
Reflexní a fosforeskující efekty